Yangın Su Hasarı ve
Afet Sonrası Restorasyon - Temizlik

 

Faaliyet Alanları

Restorasyon
Doğal Taş Temizliği
Hvac/Havalandırma
Uygulama Teknikleri

 
 Faaliyet Alanları

Doğal Taş, Granit, Mermer, Mozaik Temizleme, Koruma ve Bakım Yönergesi

C.A.F.F tarafından, uygulaması yapılan FILA ürünleri ile doğal taşlar üzerinde dış etkenlere bağlı zamanla oluşmuş kirler temizlenir ve korunabilmesi için gereken bakım sağlanır.

Özellikle Mermer ve Granit gibi yaygın kullanılan klasik taşlardan başlayarak, daha özel ve yerel olarak çıkarılıp dağıtılan taşlara kadar birçok taş çeşidi bulunur.


FILA ürünleri ile C.A.F.F’ ın uzman kadro ve makine parkurunda, parlatılmış taşları parlatılmamış taşlardan ayırarak her taşın yapısına uygun koruma seçimini kolaylaştıracak bir uygulama, parlatma ve bakım programı gerçekleştirilir.


Temizlik veya bakım ihtiyacı duyulan taş yüzeylerde, aşağıda tanımlanan adımlar izlenerek tavsiye edilen uygulamalar net olarak belirtilmiştir.


FILA ürünleri ile taşın doğal özelliklerini ön plana çıkarmak için titiz bir çalışma ile 3 aşamadan oluşan işlemler gerçekleştirmektedir.

  1.  Yıkama; döşeme kalıntılarını ve şantiye kirlerini hızla giderir
  2.  Koruma; taşları sudan, yağdan ve zamanla oluşacak küflenmeden korur
  3.  Düzenli bakım ise; izleri yok eder ve olası aşınmış koruyucu tabakayı güçlendirir
Doğal taşlarınızın korunması ve uzun yıllar boyunca güzelliğini muhafaza edebilmesi için, C.A.F.F’ ın uzman kadrosu tarafından, profesyonel ve titiz bir işçilik ile uygulanan FILA ürünlerini deneyiniz.